LPIAA

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija

LatvianRussian (CIS)
Semināri par siltumenerģijas patēriņa regulēšanu PDF Drukāt E-pasts
Otrdiena, 28 februāris 2012 11:37

Latvijas patērētāju interešu aizstāvības asociācija, sadarbībā ar Rīgas Enerģētikas aģentūru 2012.gada 12. martā Rīgas domes sēžu zālē (Rātslaukumā 1) no plkst. 12.00 līdz 16.30 notiks iedzīvotājiem, pašvaldību darbiniekiem, kā arī namu pārvaldītājiem un apsaimniekotājiem domāts informatīvs seminārs „Siltumenerģijas patēriņa regulēšana un maksas aprēķini centralizētai siltumapgādei pieslēgtiem daudzdzīvokļu namiem”.

Reizē ar semināru notiks tipogrāfiski izdotās brošūras „Metodes siltumenerģijas patēriņa regulēšanai un maksas aprēķiniem centralizētai siltumapgādei pieslēgtiem daudzdzīvokļu dzīvojamiem namiem” atvēršana un izplatīšana.

Darba programma pielikumā šeit.

 

Latvijas patērētāju interešu aizstāvības asociācija, sadarbībā ar Rīgas Enerģētikas aģentūru rīkos reģionālos seminārus „Siltumenerģijas patēriņa regulēšana un maksas aprēķini centralizētai siltumapgādei pieslēgtiem daudzdzīvokļu namiem” – 2012.gada 16.maijā Jelgavā, SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvaldes" telpās, P. Brieža ielā 26 un 2012.gada 27. jūnijā Daugavpilī, Saules ielā 15, 2.stāvā no plkst. 12.00. Uz semināru aicināti iedzīvotāji, pašvaldību darbinieki, kā arī namu pārvaldītāji un apsaimniekotāji.

 

Reizē ar semināru notiks tipogrāfiski izdotās brošūras „Metodes siltumenerģijas patēriņa regulēšanai un maksas aprēķiniem centralizētai siltumapgādei pieslēgtiem daudzdzīvokļu dzīvojamiem namiem” izplatīšana.

Seminārus atbalsta Sorosa Fonds Latvija.

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack